Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

 Lütfen aşağıdaki uyarıları dikkatlice okuyunuz. Mimi Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.

(Mimi Çiftliği)’nden verdiğiniz sipariş ile birlikte aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

YASAL UYARILAR

1. Eğer herhangi bir hastalık, rahatsızlık, alerjiniz ya da bu konuda bir endişeniz var ise, Mimi Çiftliği ürünleri bu tip özel durumlar göz önünde bulundurulmadan hazırlandığından, sipariş vermeden önce doktorunuza danışmak sizin sorumluluğunuzdur. Alerjilerinizi sipariş sırasında Mimi Çiftliği’ne bildirmek yine sizin sorumluluğunuzdadır. Böyle bir durumda alerjiniz olan ürünü Mimi uygun gördüğü başka bir ürünle değiştirecektir.

2. Mimi Çiftliği hastalık, rahatsızlık veya özel beslenmeye yönelik bir çalışma yapmamaktadır.

3. Hamilelerin, 5 yaş altındaki çocukların yenilebilir çiçekleri doktorlarına danışarak tüketmeleri daha uygundur,

sipariş verilmesi durumda sorumluluk Mimi Çiftliği’ne ait değildir.

4.Ürünler mutlaka yıkanarak tüketilmelidir.

5. Mimi, ürünlerin kullanımı sonucu karşılaşılabilecek herhangi bir sağlık problemi veya beklenilen hedefe ulaşamamanın sorumluluğuna sahip değildir.

6. Mimi Çiftliği ürünlerinde buğday filizi de yer almaktadır. Her ne kadar buğday filizi ayrı Proseslerde hazırlansa da, diğer filizlerle aynı alanda paketlendiği için ileri derece gluten alerjisi olanlar ve çölyak hastaları Mimi Çiftliği ürünlerini kullanmamalıdır. Bu gibi bir durumda oluşacak rahatsızlıktan Mimi Çiftliği sorumlu değildir.

7. www.mimiciftligi.com sayfasındaki bilgilerin hepsi bilgilendirme amaçlıdır. Ne bu bilgiler ne de Mimi Çiftliği ürünleri tedavi etme veya kilo verdirme amacı taşımamaktadır.